Trzy osoby zginęły w sobotnim ataku amerykańskich sił zbrojnych na statek na wschodnim Pacyfiku – przekazało Południowe Dowództwo Stanów Zjednoczonych. W komunikacie zaznaczono, że jednostka przemieszczała się „szlakami przemytu narkotyków”. Był to drugi tego typu atak w ciągu ostatnich dwóch dni.

Zajawka pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://wydarzenia.interia.pl/zagranica/news-akcja-usa-na-wschodnim-pacyfiku-sa-ofiary-administracja-trum,nId,23490024
Zachęcamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Andrzej Duda na nartach. Opublikował nagranie