Trzech wpływowych niemieckich polityków wydało wspólny apel, w którym opowiedzieli się za większym zaangażowaniem RFN w skłonienie Rosji i Ukrainy do zawieszenia broni. Jak podkreślili, przed inwazją Moskwy ich kraj postąpiłby dobrze, gdyby posłuchał się Polski. „Siła militarna ma sens tylko wtedy, gdy jest połączona z mądrą dyplomacją” – stwierdzili na łamach poczytnego dziennika.

Zajawka pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://wydarzenia.interia.pl/zagranica/news-apel-waznych-politykow-z-niemiec-zrobilibysmy-dobrze-sluchaj,nId,7829709
Zachęcamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Nieoficjalnie: Zmiany w rosyjskiej armii. Doniesienia o dymisji Gierasimowa