Policja poszukuje zaginionej 13-letniej Aurelii Górskiej, która w czwartek rano wyszła ze szkoły podstawowej przy ul. Orzeszkowej w Gnieźnie i zniknęła. W pilnym komunikacie funkcjonariusze podali rysopis nastolatki, załączyli jej zdjęcie i zaapelowali do użytkowników o pomoc.
Zajawka pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://wydarzenia.interia.pl/wielkopolskie/news-aurelia-wyszla-ze-szkoly-i-slad-po-niej-zaginal-pilny-apel-p,nId,7363426
Zachęcamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu




