19-letni kierowca samochodu osobowego uderzył w niedzielę w Kielcach w tył autobusu miejskiego – dowiedział się polsatnews.pl. Łącznie poszkodowanych zostało siedem osób. Ich stan jest stabilny.

Zajawka pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://wydarzenia.interia.pl/swietokrzyskie/news-auto-zderzylo-sie-z-autobusem-sa-ranni-za-kierownica-19-late,nId,21324199
Zachęcamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Wielka operacja w Jemenie. To odpowiedź na ataki rebeliantów Huti