Nowa marszałek Senatu Małgorzata Kidawa-Błońska poinformowała, że zdewastowano ogrodzenie jej domu. Polityk KO pokazała w mediach społecznościowych zdjęcia zniszczeń. Napisała też, że choć „łatwo będzie odmalować (rysunek – red.)”, to „zdecydowanie trudniej będzie wyzwolić nas od hejtu, kłamstwa i nienawiści”.
Zajawka pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-haniebny-znak-zdewastowano-ogrodzenie-domu-malgorzaty-kidawy,nId,7151133
Zachęcamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu




