Donald Trump oznajmił, że podczas rozmowy telefonicznej z Władimirem Putinem przywódcy rozmawiali o sankcjach, które Stany Zjednoczone mogą nałożyć na Rosję. Według prezydenta USA jego rosyjski odpowiednik „jest zaniepokojony” możliwością wprowadzenia kolejnych kar.

Zajawka pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://wydarzenia.interia.pl/zagranica/news-jest-zaniepokojony-donald-trump-o-szczegolach-rozmowy-z-puti,nId,22162322
Zachęcamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Tusk przypomina o przestrzeganiu prawa. Wskazuje na Kaczyńskiego