Dwóch pracowników ochrony lotniska w Hongkongu nie żyje po tym, jak samolot transportowy z Dubaju zjechał z pasa startowego podczas lądowania, zderzył się z ich pojazdem patrolowym i zepchnął go do morza – poinformował operator lotniska. Załoga samolotu przeżyła. Obecnie trwa wyjaśnianie przyczyn wypadków, który dla regionu był najtragiczniejszy od ćwierćwiecza.
Zajawka pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://wydarzenia.interia.pl/zagranica/news-katastrofa-w-hongkongu-samolot-zjechal-do-morza-sa-ofiary,nId,22432791
Zachęcamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu




