Polska została wybrana na stanowisko jednego z wiceprzewodniczących Zgromadzenia Ogólnego Organizacji Narodów Zjednoczonych. Nasz kraj zasiądzie w prezydium „parlamentu świata” w rezultacie wtorkowych wyborów. W tej roli Warszawę będzie reprezentował ambasador RP przy Narodach Zjednoczonych Krzysztof Szczerski.

Zajawka pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://wydarzenia.interia.pl/zagranica/news-koniec-glosowania-w-onz-polska-zajmie-kluczowe-stanowisko,nId,23491359
Zachęcamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Ekstradycja 10 Polaków z Irlandii. Stanowili "zagrożenie dla społeczności"