47 proc. respondentów deklaruje, że wzięłaby udział w referendum, zaproponowanym przez Karola Nawrockiego – wynika z nowego sondażu. W takim scenariuszu wynik głosowania nie byłby wiążący. Ankietowani zdecydowani na pójście do urn w zdecydowanej większość opowiedzieliby się jednak przeciwko unijnej polityce klimatycznej – taką odpowiedź wskazało 74,1 proc. chętnych do udziału w głosowaniu.

Zajawka pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-nawrocki-chce-referendum-co-na-to-polacy-glosow-moze-zabrakn,nId,23476384
Zachęcamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Matka Oskarka walczy o córkę. Jest wniosek do sądu