„Dziękuję prezydentowi Stanów Zjednoczonych Donaldowi Trumpowi za przyjaźń wobec Polski i za decyzje, których praktyczny wymiar widzimy dziś bardzo wyraźnie” – napisał prezydent Karol Nawrocki. W tych słowach odniósł się do decyzji amerykańskiego przywódcy o wysłaniu dodatkowych żołnierzy USA do Polski. Pojawiły się także komentarze ze strony szefa MON Władysława Kosiniaka-Kamysza i wiceministrów resortu obrony.
Zajawka pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://wydarzenia.interia.pl/zagranica/news-nawrocki-podziekowal-trumpowi-widzimy-dzis-bardzo-wyraznie,nId,23485841
Zachęcamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu




