Wiele osób zostało poszkodowanych w wyniku pęknięcia zbiorniku z chemikaliami, do którego doszło w fabryce w stanie Waszyngton w USA. Co najmniej jedna osoba zginęła. Na miejscu trwa akcja służb.
Zajawka pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://wydarzenia.interia.pl/zagranica/news-niebezpieczny-incydent-w-amerykanskiej-fabryce-wielu-poszkod,nId,23487980
Zachęcamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu




