„W związku z informacjami przekazanymi przez mieszkańców dotyczącymi pojawienia się niedźwiedzia (…) apeluje się do wszystkich osób o zachowanie szczególnej ostrożności” – przekazały władze miasta i gminy Piwniczna-Zdrój w woj. małopolskim. Nadleśniczy Andrzej Myśliwiec w rozmowie z Interią powiedział, że czeka na przesłanie mu zdjęć niedźwiedzi przez policję oraz lokalne władze. Przyznał, że miał sygnały o dwóch drapieżnikach w okolicy.

Zajawka pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://wydarzenia.interia.pl/malopolskie/news-niedzwiedzie-pojawily-sie-w-kolejnym-miescie-pilny-apel-wlad,nId,23491878
Zachęcamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Tragiczna śmierć policjanta. Donald Tusk zabrał głos