Wojsko USA przeprowadziło nowe ataki, których celem był obiekt wojskowy w Iranie. Według źródeł agencji Reutera kompleks stwarzał zagrożenie dla amerykańskich sił i żeglugi w cieśninie Ormuz. To już drugi atak USA w regionie w tym tygodniu. Tymczasem strona irańska podaje, że ostrzelano cztery statki handlowe, które próbowały przepłynąć cieśninę Ormuz. „Zignorowały ostrzeżenia” – twierdzi Teheran.

Zajawka pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://wydarzenia.interia.pl/bliski-wschod/news-nowy-atak-w-iranie-eksplozje-nad-ciesnina-ormuz-media-usa-mi,nId,23488626
Zachęcamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  IMGW wydał alerty dla wielu województw. Trudne warunki na drogach