Około 21:00 wykoleił się pociąg Polregio na szlaku Miechów – Słomniki. Na pokładzie było 20 osób, nikomu nic się nie stało – potwierdził Karol Jakubowski z biura prasowego PKP PLK w rozmowie z Interią. Do zdarzenia doszło na ważnej trasie łączącej Kraków z Warszawą, a także Kielcami. Są utrudnienia w kursowaniu pociągów dalekobieżnych i lokalnych. Policja podała, co było przyczyną wypadku.

Zajawka pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://wydarzenia.interia.pl/malopolskie/news-pociag-wykoleil-sie-w-malopolsce-oswiadczenie-policji,nId,22541673
Zachęcamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  "Akcja zemsty" na sztab Rosjan. "Wybuchł popłoch"