Dwoje policjantów zostało rannych w wyniku pościgu, który miał miejsce w piątek wieczorem na ulicach Krakowa. Policjanci gonili kierowcę motocrossa, który jechał brawurowo i nie zatrzymał się do kontroli, gdy radiowóz, którym się poruszali wypadł z drogi. Jeden z funkcjonariuszy znajduje się w stanie ciężkim.
Zajawka pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://wydarzenia.interia.pl/malopolskie/news-poscig-ulicami-krakowa-dwoje-policjantow-rannych,nId,23489808
Zachęcamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu




