Mieszkańcy obwodu kurskiego są oburzeni zachowaniem swoich żołnierzy, którzy zostali wysłani do obrony regionu przed ukraińskim wojskiem. Opozycyjne media donoszą, że żołnierze rozkradają okoliczne sklepy, zabierając nie tylko gotówkę, ale i towar. – To przecież nasza armia, nasi obrońcy – komentuje jedna z zaskoczonych Rosjanek.
Zajawka pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://wydarzenia.interia.pl/raport-ukraina-rosja/news-rosjanie-z-obwodu-kurskiego-oburzeni-nie-dowierzaja-co-robi-,nId,7775302
Zachęcamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu




