Donald Trump stwierdził, że Iran „chce zawrzeć układ”. – Jeśli dojdziemy do porozumienia, to dobrze. Jeśli nie, zobaczymy, co się stanie – dodał prezydent Stanów Zjednoczonych, mówiąc o programie nuklearnym. Jednocześnie podkreślił, że w stronę Teheranu zmierza armada.
Zajawka pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://wydarzenia.interia.pl/zagranica/news-trump-wysyla-ogromna-flotylle-zmierza-w-strone-iranu,nId,22545729
Zachęcamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu




