Armia Stanów Zjednoczonych zaatakowała irańskie obiekty wojskowe w mieście Garuk i na wyspie Keszm – poinformowało amerykańskie dowództwo. Uderzenia mają być odwetem za wtorkowe zestrzelenie drona USA przez irańską obronę. W odpowiedzi Korpus Strażników Rewolucji Islamskiej poinformował o zaatakowaniu jednej z baz wykorzystywanych przez lotnictwo USA na Bliskim Wschodzie.

Zajawka pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://wydarzenia.interia.pl/bliski-wschod/news-usa-zaatakowaly-cele-w-iranie-rosnie-grozba-eskalacji-na-bli,nId,23490226
Zachęcamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Białoruś dostarcza Rosjanom "zęby smoka". "Masowa produkcja"