Mieszkańcy Neapolu buntują się przeciwko turystom. Do władz miasta trafiła petycja, której celem jest zablokowanie pozwoleń na wynajem krótkoterminowy w centrum miasta. Jej autorzy podkreślili, że miejsc dla przybyszów jest w nim za dużo, a brakuje ich dla mieszkańców.
Zajawka pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://wydarzenia.interia.pl/zagranica/news-walka-o-mieszkania-w-neapolu-nie-chca-turystow,nId,7584764
Zachęcamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu




