Będzie więcej wojska w przygranicznych województwach: warmińsko-mazurskim, podlaskim, lubelskim i podkarpackim – powiedział w Białymstoku wicepremier, minister obrony narodowej Władysław Kosiniak-Kamysz. – Nie mówię tego żeby straszyć, ale żeby odstraszyć naszych przeciwników, żeby nigdy żadne imperium zła nie zaatakowało naszej ojczyzny i państw NATO – podkreślił.

Zajawka pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://wydarzenia.interia.pl/raport-wybory-samorzadowe-2024/news-wiecej-wojsk-w-kilku-regionach-kosiniak-kamysz-wskazuje,nId,7408227
Zachęcamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Ferie zimowe w cieniu drożyzny. Badania pokazują, ilu Polaków stać na wyjazd