– Wydałem rozkaz przyspieszenia naszych działań – powiedział premier Izraela Binjamin Netanjahu, zapowiadając intensyfikację ataków wymierzonych w Hezbollah. W połowie maja przedłużono zawieszenie broni między stronami. To złudny pokój, gdyż ci wzajemnie kontynuują naloty. Jerozolima przekonuje, że jedynie reaguje na zaczepne ataki wroga.
Zajawka pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://wydarzenia.interia.pl/bliski-wschod/news-wydalem-rozkaz-premier-izraela-zapowiada-zmasowana-ofensywe,nId,23487408
Zachęcamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu




