We wschodnim Finnmarku, w pobliżu granicy z Rosją, powstaną dwie nowe stacje pomiarowe – poinformował norweski urząd telekomunikacji Nkom. Nowa infrastruktura ma pomóc identyfikować źródła zakłóceń GPS. Problemy z nawigacją nasiliły się od kwietnia.

Zajawka pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://wydarzenia.interia.pl/zagranica/news-zaklocenia-przy-granicy-z-rosja-nowy-krok-norwegii-wypelnic,nId,23485835
Zachęcamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Droga Krzyżowa w rzymskim Koloseum. Leon XIV sam niósł krzyż