Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski przybył do Stanów Zjednoczonych na kluczowe rozmowy z Donaldem Trumpem dotyczące zakończenia wojny z Rosją. Spotkanie na Florydzie, przyspieszone o dwie godziny, ma koncentrować się na nowym, 20-punktowym planie pokojowym, który zakłada m.in. potwierdzenie suwerenności Ukrainy i zamrożenie konfliktu na obecnej linii frontu.
Zajawka pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://wydarzenia.interia.pl/zagranica/news-zelenski-przylecial-do-usa-trump-przyspieszyl-rozmowy-o-poko,nId,22503098
Zachęcamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu




